Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L med Manschetter H40Natur
224 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2298-100 |
| Färg | Natur |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318302298104 |


