Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Metall Vit
499 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljus i vitlackerad metall.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2466-215TR |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 65 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,09 kg |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 1,8 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304662156 |


