Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Platt med ManschetterRöd
Rek. pris 219 kr
150 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar. Sladd 1,6 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1010-500 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 180 mm |
| Bredd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7318301010509 |

