Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L TräRöd
319 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Trä är en klassisk elljusstake med grön dekoration. Denna adventsljusstake sprider mysig stämning i juletid.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Trä är en klassisk elljusstake med grön dekoration. Denna adventsljusstake sprider mysig stämning i juletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1041-590 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 21 W |
| Vikt | 0,55 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318301041596 |
