Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L VikbarRöd
679 kr
501 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing. 1,7 m lång vit anslutningssladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing. 1,7 m lång vit anslutningssladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3590-510 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 565 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7318303590511 |

