Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L VikbarSvart
679 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

7L Vikbar
Svart
679 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing. 1,7 m lång vit anslutningssladd.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing. 1,7 m lång vit anslutningssladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3590-710 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | IL |
| Höjd | 565 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 560 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| EAN-nr | 7318303590719 |

