Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus TräMatt Mörkröd
589 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Mörkröd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus Trä är en klassisk adventsljusstake i trä som sprider mysig stämning runt julletid.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus Trä är en klassisk adventsljusstake i trä som sprider mysig stämning runt julletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3934-525 |
| Färg | Matt Mörkröd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 370 mm |
| Bredd | 505 mm |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 27 W |
| Vikt | 0,8 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 27 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318309345252 |



