


Adventsljusstake Gnosjö KonstsmideMotiv 7 Ljus Hus och Djur
509 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv 7 Ljus Hus och Djur är en vacker adventsljusstake. Den har sju LED-lampor och en timer på 6 h. Den drivs av 2xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3261-320 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Motiv |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| Vikt | 0,456 kg |
| EAN-nr | 7318303261329 |
