Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Båge 7L TräGrå
486 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsljusstake i form av en båge från Gnosjö Konstsmide. Ljusstaken är i lackerat trä med sju st ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake i form av en båge från Gnosjö Konstsmide. Ljusstaken är i lackerat trä med sju st ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3572-310 |
| Färg | Grå |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 590 mm |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,81 kg |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318303572319 |

