Adventsljusstake Markslöjd Atle7L
Rek. pris 715 kr
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Atle
7L
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Atle är en ljusstake i trä från Markslöjd. E10-sockel om max 3W, ingår. 2 meter lång sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Atle är en ljusstake i trä från Markslöjd. E10-sockel om max 3W, ingår. 2 meter lång sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705810 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 555 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7330024597686 |

