Adventsljusstake Markslöjd Avento 5LSvart
649 kr
422 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adventsljusstake Markslöjd Avento 5L är en modern träljusstake med fem ljus. Ljusstaken har en 2 m lång PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 5xE10, Max 3W. Ljuskälla ingår.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsljusstake Markslöjd Avento 5L är en modern träljusstake med fem ljus. Ljusstaken har en 2 m lång PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 5xE10, Max 3W. Ljuskälla ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705955 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 275 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Vikt | 0,65 kg |
| Djup | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Avento |
| EAN-nr | 7330024604179 |

