Adventsljusstake Markslöjd Avento 9LSvart
Rek. pris 1 149 kr
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Avento 9L
Svart
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsljusstake Markslöjd Avento 9L är en stilren träljusstake med nio ljus. Ljusstaken har en 2 m lång PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 9xE10, Max 3W. Ljuskälla ingår.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsljusstake Markslöjd Avento 9L är en stilren träljusstake med nio ljus. Ljusstaken har en 2 m lång PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 9xE10, Max 3W. Ljuskälla ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705957 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 345 mm |
| Bredd | 670 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Serie | Avento |
| EAN-nr | 7330024604193 |

