Adventsljusstake Markslöjd Bjurfors Träljusstake 7 Ljus
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-10-22
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bjurfors ljusstake från Markslöjd. Bas i ljus betsat trä och vita ljus i plast. 77cm hög. 2m vit pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt. 5xE10, max 3W. Ljuskällor ingår.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bjurfors ljusstake från Markslöjd. Bas i ljus betsat trä och vita ljus i plast. 77cm hög. 2m vit pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt. 5xE10, max 3W. Ljuskällor ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706161 |
| Färg | Stained Light |
| Ljuskälla | Incandescent light |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Sockel | E10 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Furu |
| Kollektion | Jul |
| Serie | Bjurfors |
| Djup | 52 cm |
| Höjd | 76,5 cm |
| Bredd | 8 cm |
| EAN-nr | 7330024610347 |
