Adventsljusstake Markslöjd BjurforsRöd
989 kr
628 krSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-07-27
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bjurfors är en klassisk ljusstake från Markslöjd. Den har 5 lamphållare, E10. Max 5x3W, ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 703836 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 770 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 55 V |
| Djup | 65 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 1 kg |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7330024568075 |

