Adventsljusstake Markslöjd Brosa 7-armad
859 kr
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-06-22
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sjuarmad metalAdventsljusstake Brosa från Markslöjd. Små lamphållare (E10) Max 3 W. 2 m svart sladd med strömbrytare och plug-in-transformator.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Sjuarmad metalAdventsljusstake Brosa från Markslöjd. Små lamphållare (E10) Max 3 W. 2 m svart sladd med strömbrytare och plug-in-transformator.
Dokument
Recensioner
PernieVerifierad köpare
för 2 år sedanStilren adventsljusstake med retrodesign. Det saknades ljusbrickor, men kundservice va snabba att skicka ut nya.
KarinVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket snygg retrodesign!
Gert GVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga ljusstakar, bra design och färg, passar bra i vårt hem
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 703578 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 390 mm |
| Bredd | 410 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 34 V |
| Djup | 80 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7330024552098 |
