Adventsljusstake Markslöjd Cassiopeia
fr.1 199 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cassiopeia
1 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cassiopeia är en ljusstake i trä från Markslöjd. Ljus i olika höjd och placerade i sicksack. Ljusstaken kräver fem glödlampor med E10-sockel om max 1,8W, ingår. 2m lång sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Cassiopeia är en ljusstake i trä från Markslöjd. Ljus i olika höjd och placerade i sicksack. Ljusstaken kräver fem glödlampor med E10-sockel om max 1,8W, ingår. 2m lång sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 490 mm |
| Bredd | 345 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 80 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1 kg |
