Adventsljusstake Markslöjd Maestro
1 370 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusstake i kromad metall med fem klara glasglober runt varje ljuskälla. 2m kabel med brytare på sladden. Drivs med transformator. Max 5x0,8W. E5-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ljusstake i kromad metall med fem klara glasglober runt varje ljuskälla. 2m kabel med brytare på sladden. Drivs med transformator. Max 5x0,8W. E5-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704820 |
| Färg | Krom |
| Ljuskälla | Glödljus |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 590 mm |
| Bredd | 395 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 78 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| Serie | Maestro |
| Sockel | E5 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7330024580855 |

