Adventsljusstake Markslöjd Måseskär Vit 7-armad
Rek. pris 1 189 kr
729 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Måseskär Vit 7-armad
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsljusstake från Markslöjd, stomme tillverkad i trä. Anslutning till vanligt vägguttag. Sladdlängd 2 m, strömbrytare på sladden.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsljusstake från Markslöjd, stomme tillverkad i trä. Anslutning till vanligt vägguttag. Sladdlängd 2 m, strömbrytare på sladden.
Recensioner
Britta DVerifierad köpare
för 7 år sedanTycker att Måseskär är den staken som är finast. Köpte två förra året och behövde en till. Hade hem en som jag bytte till Återigen en Måseskär. Tycker att det är den finaste jag sett.
Maria SVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt fin klassisk ljusstake! Supernöjd
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 702232 |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 490 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Måseskär |
| Sockel | E14 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7330024523579 |
