Adventsljusstake Markslöjd Måseskär
fr.989 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Måseskär
989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Måseskär från Markslöjd är en stilren ljusstake med ljusmanschetter i krom.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå, Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 490 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 55 V |
| Djup | 80 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,2 kg |
| Driftkälla | El |

