Adventsljusstake Markslöjd MåseskärRöd
989 kr
699 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

Måseskär
Röd
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Måseskär från Markslöjd är en stilren ljusstake med ljusmanschetter i krom.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704176 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 490 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 3 W |
| Vikt | 1,2 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 55 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7330024568198 |


