Adventsljusstake Markslöjd Melissa
fr.799 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Melissa
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Melissa är en träljusstake med metalldetaljer från Markslöjd. Ljusstaken har 5 st lamphållare (sockel) och använd ljuskälla med E10 (liten sockel). Använd max 3 watt eller motsvarande i LED. Ljuskällor ingår. 2m lång sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Melissa är en träljusstake med metalldetaljer från Markslöjd. Ljusstaken har 5 st lamphållare (sockel) och använd ljuskälla med E10 (liten sockel). Använd max 3 watt eller motsvarande i LED. Ljuskällor ingår. 2m lång sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1 kg |
