Adventsljusstake Markslöjd Necklace 11 ljus LEDBlack
Rek. pris 909 kr
899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Black

Necklace 11 ljus LED
Black
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Ljusstake i metall med 11st raka armar och gulddekorationer i form av ett halsband. Designad av Håkan Svennesson. 2m svart kabel med brytare på sladden. Max 11x0,8W. E5-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ljusstake i metall med 11st raka armar och gulddekorationer i form av ett halsband. Designad av Håkan Svennesson. 2m svart kabel med brytare på sladden. Max 11x0,8W. E5-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705285 |
| Färg | Black |
| Ljuskälla | Incandescent light |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | E5 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Iron |
| Kollektion | Jul |
| Serie | Necklace |
| Effekt | 0,8 W |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 32,5 cm |
| Höjd | 48,5 cm |
| Bredd | 6,5 cm |
| EAN-nr | 7330024589650 |
