Adventsljusstake Markslöjd Philippa Candlestick 5L Guld
1 649 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsljusstake Markslöjd Philippa Candlestick 5L Guld är en vacker svart ljusstake med fem armar och guldfärgad fot. Den levereras med en 2 m lång svart kabel med brytare på sladden. Max 5x3W. E10-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsljusstake Markslöjd Philippa Candlestick 5L Guld är en vacker svart ljusstake med fem armar och guldfärgad fot. Den levereras med en 2 m lång svart kabel med brytare på sladden. Max 5x3W. E10-sockel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705334 |
| Färg | Guld |
| Ljuskälla | E10 |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Philippa |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 2,4 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024590151 |

