Adventsljusstake Markslöjd Philippa
1 699 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Philippa är en stilren ljusstake från Markslöjd i metall. Lampan kräver en fem glödlampor med E10-sockel om max 3W, ingår. 2m lång kabel med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Philippa är en stilren ljusstake från Markslöjd i metall. Lampan kräver en fem glödlampor med E10-sockel om max 3W, ingår. 2m lång kabel med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705812 |
| Färg | Svart/Vit |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 55 V |
| Djup | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 2,4 kg |
| EAN-nr | 7330024597709 |

