Adventsljusstake Markslöjd Soro Ljusstake i Metall med 5 LjusSvart
699 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
SORO Candlestick 5L Antique Brass
Soro ljusstake från Markslöjd. Ljusstake i svart metall med 5st vita ljuspipor. 2m svart pvc kable med brytare och väggkontakt. 5xE10, Max 3W. Ljuskällor ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706333 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 475 mm |
| Bredd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Iron |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 2 m |
| Kollektion | Jul |
| Serie | Soro |
| Djup | 35 cm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7330024615809 |

