Adventsljusstake Markslöjd SundstorpRöd
739 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sundstorp från Marksjöld är en stilren ljusstake i trä med dekorativa detaljer i krom. 5 ljushållare, liten sockel, E10. Max 3W eller motsvarande i LED.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Sundstorp från Marksjöld är en stilren ljusstake i trä med dekorativa detaljer i krom. 5 ljushållare, liten sockel, E10. Max 3W eller motsvarande i LED.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704220 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 55 V |
| Djup | 80 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,85 kg |
| EAN-nr | 7330024568983 |
