Adventsljusstake Markslöjd Svaneholm Trä 7-Armad Vit
Rek. pris 879 kr
689 kr
599 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Svaneholm Trä 7-Armad Vit
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sjuarmad träAdventsljusstake Svaneholm från Markslöjd. Små lamphållare (E10) Max 3 W. 2 m vit sladd med strömbrytare och vanlig stickkontakt.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Sjuarmad träAdventsljusstake Svaneholm från Markslöjd. Små lamphållare (E10) Max 3 W. 2 m vit sladd med strömbrytare och vanlig stickkontakt.
Denna sjuarmade elljusstake från Markslöjd ger ett varmt, inbjudande ljus som förhöjer julstämningen i ditt hem. Med sin vitfärgade trädesign passar den perfekt in i en skandinavisk inredningsstil. Tack vare den långa sladden kan ljusstaken placeras på många olika platser i hemmet, från fönsterbrädan till matbordet. Dessutom är den energieffektiva ljuskällan både ekonomisk och miljövänlig. Ljusstaken är också säker att använda, med en IP-klassning på IP20 som skyddar mot fasta föremål större än 12,5 mm. Ljusstaken är ett utmärkt val för att skapa en mysig och inbjudande atmosfär under julen.
Fördelar: Adventsljusstake Markslöjd Svaneholm Trä 7-Armad Vit
- Skapar mysig julstämning
- Lätt att placera med lång sladd
- Energieffektiv belysning
Fördelar: Adventsljusstake Markslöjd Svaneholm Trä 7-Armad Vit
- Skapar mysig julstämning
- Lätt att placera med lång sladd
- Energieffektiv belysning
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 8004,410 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 580 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 510 mm |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 34 V |
| Djup | 75 mm |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7330024531727 |
