
Adventsljusstake MarkslöjdTomas Natur
439 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-10-03
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Skapa härlig julstämning med Markslöjds ljusstake.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 8314,300 |
| Färg | Natur |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Ljusstake |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Tomas |
| Sockel | E10 |
| Transformator | Ja |
| Typ | Adventsljusstake |
| Spänning | 34 V |
| Djup | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 3 W |
