Adventsljusstake Markslöjd Viik
419 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Viik är en ljusstake från Markslöjd med 9 ljuskällor med fast LED-ljus. Inklusive plug-in transformator.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Viik är en ljusstake från Markslöjd med 9 ljuskällor med fast LED-ljus. Inklusive plug-in transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 702588 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 70 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,54 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Sockel | Fast LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7330024530256 |
