Adventsljusstake Star Trading AbbeFärg: Röd
269 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven bågformad adventsljusstake tillverkad i trä. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. LED lampor som lyser fint och skapar julkänsla i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven bågformad adventsljusstake tillverkad i trä. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. LED lampor som lyser fint och skapar julkänsla i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 0139-05-1 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 460 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Djup | 45 mm |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Abbe |
| EAN-nr | 7391482072313 |

