Adventsljusstake Star Trading AdaTrä/Natur
Rek. pris 209 kr
169 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Trä/natur
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Ada
Trä/Natur
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med härligt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 286-10-1 |
| Färg | Trä/natur |
| Höjd | 30 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 375 mm |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 4 mm |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ada |
| EAN-nr | 7391482039330 |

