Adventsljusstake Star Trading Alma 7 LjusRöd
Rek. pris 519 kr
489 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

Alma 7 Ljus
Röd
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vit adventsljusstake tillverkad i trä. Klassiskt formad ljusstake med modern touch. Fin ljusbild som skapar den perfekta julstämningen i ditt fönster. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit adventsljusstake tillverkad i trä. Klassiskt formad ljusstake med modern touch. Fin ljusbild som skapar den perfekta julstämningen i ditt fönster. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 219-39 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 405 mm |
| Bredd | 585 mm |
| Diameter | 135 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Alma |
| Djup | 55 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,5 W |
| EAN-nr | 7391482078476 |

