Adventsljusstake Star Trading Angel choir
Rek. pris 719 kr
679 kr
655 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Angel choir
655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Angel choir är en elegant juldekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 655-85 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 150 mm |
| Bredd | 310 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 0,663 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Angel choir |
| Ström | 0,055 A |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482047168 |



