Adventsljusstake Star Trading Anno 5LRöd
Rek. pris 949 kr
631 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal Transparent 3-pack för Inomhusbruk
42 kr
Anno 5L
Röd
631 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä med målade träbrickor i guld som dekoration. Ljusstaken är både moderna och traditionell och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Julen blir någt alldeles extra med stämningsfulla Anno som dekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä med målade träbrickor i guld som dekoration. Ljusstaken är både moderna och traditionell och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Julen blir någt alldeles extra med stämningsfulla Anno som dekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 220-11 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 590 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Vikt | 0,85 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 54 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Anno |
| Djup | 85 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482054753 |



