
Adventsljusstake Star TradingBuzz Low 11L
Rek. pris 979 kr
!
fr. 499 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 11st ljuskällor, E5 lampor. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämmnigsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 644-37ST |
| Färg | Grafitgrå, Ljusgrå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Diameter | 280 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Serie | Buzz |
| Sockel | E5 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 60 mm |
| Effekt | 0,6 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,43 kg |



