Adventsljusstake Star Trading DalaRöd
Rek. pris 829 kr
670 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Dala
Röd
670 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljusstake Star Trading Dala är en träljusstake med formen av ett hjärta med 4 ljus. Placera den i förnstret eller på en skänk till advent.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Dala är en träljusstake med formen av ett hjärta med 4 ljus. Placera den i förnstret eller på en skänk till advent.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 244-91 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 270 mm |
| Ström | 55 mA |
| Ström | 0,055 A |
| Vikt | 0,9245 kg |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Dala |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482048868 |

