Adventsljusstake Star Trading EchoVit
1 119 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilig och enkel ljusstake, träbas med metallpipor, 14 ljuskällor. Spridar varm och behagligt ljus. Ger ditt hem en modern touch.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilig och enkel ljusstake, träbas med metallpipor, 14 ljuskällor. Spridar varm och behagligt ljus. Ger ditt hem en modern touch.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-11 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Höjd | 27 mm |
| Bredd | 77 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 50 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Sockel | E5 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Echo |
| Djup | 5 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Effekt | 0,6 W |
| EAN-nr | 7391482042514 |


