Adventsljusstake Star Trading EmmaGrafitgrå
Rek. pris 599 kr
569 kr
420 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Emma
Grafitgrå
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Träljusstake med runda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Sprider härlig julstämning i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med runda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Sprider härlig julstämning i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 228-01 |
| Färg | Grafitgrå |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,82 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Emma |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7391482005731 |


