Adventsljusstake Star Trading Gillian Båge 7L
fr.679 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gillian Båge 7L
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bågformad träljusstake med mässingbelagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 stycken ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bågformad träljusstake med mässingbelagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 stycken ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Brun, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 630 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,77 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Gillian |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 26 cm |
| Dimbar | Nej |
