


Adventsljusstake Star TradingGillian Båge 7LBeige
699 kr 729 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige

Gillian Båge 7L
Beige 699 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bågformad träljusstake med mässingbelagda ljushållare. Fin adventsljusstake att dekorera med till jul. Ljusstaken har 7 stycken ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 219-43-1 |
| Färg | Beige |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 630 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 88 mA |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 3 W |
| Vikt | 0,77 kg |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Serie | Gillian |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7391482072061 |


