Adventsljusstake Star Trading Grene
Rek. pris 1 169 kr
759 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Grene
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Ljusstake Star Trading Grene är en modern ljusstake med klassisk ljusbild. Julträdet Grene lyser upp både fönster och bänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Grene är en modern ljusstake med klassisk ljusbild. Julträdet Grene lyser upp både fönster och bänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-22 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 510 mm |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Bredd | 640 mm |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 130 mA |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Grene |
| Ström | 0,13 A |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,161 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 90 mm |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7391482048882 |


