Adventsljusstake Star Trading Jolly 5 Ljus Batteridriven
Rek. pris 229 kr
219 kr
30 dagars prisgaranti

Jolly 5 Ljus Batteridriven
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batteridriven adventsljusstake med laserskuret motiv. Sött jultåg som har lastat sina vagnar med glada passagerare som kommer med julkänsla. Lyser med LED lampor som sprider behagligt fint sken. Lättplacerad nätt ljusstake som passar i de flesta hem i juletid
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven adventsljusstake med laserskuret motiv. Sött jultåg som har lastat sina vagnar med glada passagerare som kommer med julkänsla. Lyser med LED lampor som sprider behagligt fint sken. Lättplacerad nätt ljusstake som passar i de flesta hem i juletid
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-35 |
| Färg | Flerfärgad |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 145 mm |
| Bredd | 280 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Serie | JOLLY |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075765 |

