Adventsljusstake Star Trading Jolly Julkalender
Rek. pris 199 kr
189 kr
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-08-03
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julkalender i form av ett tåg med vagnar och glada passagerare. Räkna dagarna till julafton genom att skjuta fram det lilla loket. Fina julfärger, en klassiker att ta fram från år till år. Små LED punkter som lyser fint och skapar mysig stämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julkalender i form av ett tåg med vagnar och glada passagerare. Räkna dagarna till julafton genom att skjuta fram det lilla loket. Fina julfärger, en klassiker att ta fram från år till år. Små LED punkter som lyser fint och skapar mysig stämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-33 |
| Färg | Flerfärgad |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 135 mm |
| Bredd | 380 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Serie | JOLLY |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482075680 |

