Adventsljusstake Star Trading Karin 7LNatur
Rek. pris 379 kr
359 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Karin 7L
Natur
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell 7-armad träljusstake. En dekorativ ljusstake som sprider adventstämning i hemmet.
Recensioner
Lovisa TVerifierad köpare
för 4 månader sedanÄr super fina adventsljusstakar och super fin färg. Lång sladd som är super.
+ Fina
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 276-20 |
| Färg | Natur |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 420 mm |
| Vikt | 0,63 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Karin |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482276209 |


