Beskrivning
Traditionell, enkel och vacker metalljusstake. Härliga ljus som liknar lågor och en fantastisk höjd på 47 cm. Den perfekta ljusstaken för att skapa julkänsla!
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 109-00ST |
| Färg | Svart, Vit |
| Ljuskälla | E10 |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 470 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Serie | Kristi |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Ström | 88 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 3 W |
| Vikt | 0,64 kg |



