Adventsljusstake Star Trading Kulle
Rek. pris 1 189 kr
fr.1 129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kulle
1 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Träljusstake med 20 stycken ljuskällor. Ljusstaken är formad som en båge och ger ett elegant intryck i rummet. En underbar adventsljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 20 stycken ljuskällor. Ljusstaken är formad som en båge och ger ett elegant intryck i rummet. En underbar adventsljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Röd, Vit |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 1050 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 200 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Kulle |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| Vikt | 1,35, 1,36 kg |
| Effekt/prestanda | 2,4 kW |
