Adventsljusstake Star Trading Leksand 5-Armad LED
849 kr
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker träljusstake med fina detaljer. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljusstaken har 5 stycken ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker träljusstake med fina detaljer. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljusstaken har 5 stycken ljuskällor.
Denna adventsljusstake från Star Trading Leksand-serien är ett utmärkt tillägg till din juldekoration. Den är utrustad med energisnåla LED-ljuskällor, vilket ger ett varmt och inbjudande sken utan att dra mycket ström. Med sin robusta konstruktion i trä är den både hållbar och estetiskt tilltalande. Den långa kabellängden på 1,8 meter ger dig friheten att placera ljusstaken där du önskar, oavsett var ditt närmaste eluttag befinner sig. Dessutom är den lätt att rengöra och underhålla, vilket gör den till ett praktiskt val för julbelysning.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Leksand 5-Armad LED
- Lågenergibelysning med LED
- Robust konstruktion i trä
- Lång kabellängd för flexibel placering
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Leksand 5-Armad LED
- Lågenergibelysning med LED
- Robust konstruktion i trä
- Lång kabellängd för flexibel placering
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 643-01 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,8 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Leksand |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482643018 |


