Adventsljusstake Star Trading Luciatåg 7-Armad i Vit
Rek. pris 1 139 kr
1 089 kr
1 055 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
49 kr
Luciatåg 7-Armad i Vit
1 055 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Luciatåg träljusstake med 7 ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Luciatåg träljusstake med 7 ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Denna Star Trading Luciatåg adventsljusstake är inte bara en juldekoration, utan också en lösning för att skapa en mysig atmosfär under de mörka vinterkvällarna. Dess vita färg och trädesign passar perfekt in i alla heminredningsstilar. Med 7 ljuskällor som ingår, är det enkelt att skapa ett varmt ljus i rummet. Dessutom är den energieffektiv med en effekt på endast 3W. Tack vare dess IP20-klassning kan du vara säker på att den är säker att använda. Med en kabellängd på 1,8 meter kan du enkelt placera ljusstaken där du önskar.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Luciatåg 7-Armad i Vit
- Lättplacerad tack vare 1,8 m kabel
- Låg energiförbrukning med 3W effekt
- Säker användning med IP20-klassning
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Luciatåg 7-Armad i Vit
- Lättplacerad tack vare 1,8 m kabel
- Låg energiförbrukning med 3W effekt
- Säker användning med IP20-klassning
Recensioner
Marie-Louise MVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin!!! Jag har länge funderat på att köpa den här och är så nöjd med mitt köp.
+ Fin och bra kvalitet.
Berit FVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin ljusstake till ett mycket bra pris.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-80 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 22 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 48 mm |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä/Gummi |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Luciatåg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 7 mm |
| Effekt | 3 W |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7391482652805 |




