Adventsljusstake Star Trading NovumKrom
Rek. pris 1 059 kr
1 009 kr
30 dagars prisgaranti

Novum
Krom
1 009 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En elegant ljusstake. 10 st E5 ljuskällor som gör att ljusstakens lampor glöder vackert och sprida en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En elegant ljusstake. 10 st E5 ljuskällor som gör att ljusstakens lampor glöder vackert och sprida en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 138-31 |
| Färg | Krom |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Diameter | 460 mm |
| Höjd | 390 mm |
| Bredd | 460 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 50 mA |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Sockel | E5 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 1,08 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Novum |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,6 W |
| EAN-nr | 7391482043573 |


