Adventsljusstake Star Trading Rosenheim Båge
Rek. pris 469 kr
439 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
Rosenheim Båge
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, ett detaljerat landskap med små hus placerade som en liten by. Det lyser i de små husen och bågen med vackert utskurna granar som ramar in hela landskapet vackert. En fin detalj är den modelerade tomten och snögubben. Ljusstaken är i i huvudsak omålad med detaljer i rött, grönt och grått. Dekorera till advent och julen, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, ett detaljerat landskap med små hus placerade som en liten by. Det lyser i de små husen och bågen med vackert utskurna granar som ramar in hela landskapet vackert. En fin detalj är den modelerade tomten och snögubben. Ljusstaken är i i huvudsak omålad med detaljer i rött, grönt och grått. Dekorera till advent och julen, placera ljusstaken i ett fönster eller på en byrå för att få den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 272-12 |
| Färg | Natur |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 460 mm |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 120 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Rosenheim |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,32 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058119 |

